12 серпня Україна разом із усім світом відзначає Міжнародний День молоді

Шановна молодь міської громади, щиро вітаю зі святом!

Вам випала непроста доля жити у тяжкий для нашої країни час, коли ми виборюємо свою незалежність та державність на полі битви, а в лавах наших захисників молодь становить більшу частину військового складу. І саме молоді та сильні духом показали світові справжню Україну, продемонструвавши приклади незламності, героїзму і патріотизму.
   Війна – це страшне явище, і молодь стикнулася з нею не на сторінках підручників, а віч-на-віч, мужньо витримавши найпотужніші удари ворога. Та ми всі переконані, що наша Перемога наближається кожен день і кожну годину. І скоро настане мир в Україні, і молодь повернеться до свого звичного життя, яке назавжди буде розділене на «до» та «після» війни.
    Тож бажаю вам назавжди зберегти оптимізм у серці, віру у власні сили, у майбутнє нашої країни, бажаю вам безліч щасливих років життя після Перемоги у рідній незалежній Україні та бути гідним прикладом для наступних молодих поколінь українців!
   Україна переможе!

З побажаннями Перемоги і миру  міський голова  Леонід ЛАЗУРЕНКО