На Харківщині триває прийом заявок до програми фінансування бізнесу ветеранів «Варто: Золоті руки»

Останній день прийому заявок – 21 серпня 2023 року.

Джерело:https://kharkivoda.gov.ua/news/122339

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнес-проєктів ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

Останній день прийому заявок – 21 серпня 2023 року.

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн;

Максимальна запитувана сума на проєкт – 3 000 000 грн.

Подати заявки на участь в програмі, а також дізнатися про умови конкурсу можна за посиланням.

Запитання та уточнення щодо проєкту можна надсилати на пошту uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua (з обов’язковим зазначенням теми листа «Варто: Золоті руки»).

Дата публікації: 11:35 09.08.2023