Запрошуємо до участі у проєкті «Стабільне майбутнє»

Це БЕЗКОШТОВНИЙ інтенсивний курс, у якому Ви навчитесь вільно користуватись діловою українською мовою та базовим пакетом офісних програм (Word, Excel тощо).

Розробите власний бізнес-план та дізнаєтесь, як започаткувати свою справу онлайн. Також під час навчання Ви розберетесь з психологічними та соціальними проблемами у професійній адаптації в умовах війни, а на індивідуальних сесіях із професійним психологом пропрацюєте особисті проблеми.
  Курс спрямований на підвищення конкурентоспроможності на ринку праці для жінок ВПО віком від 20 до 40 років.
  5 навчальних програм! за 4 місяці!
   для 96 жінок у 6 навчальних групах.

Старт першої групи 7 серпня 2023 року.

До учбової програми проєкту входить:

- Курс «Ділове українське мовлення»
- Курс «Фрілансер»
- Курс «Ефективне використання професійної діяльності з використанням IT-технологій»
- Курс «Підготовка бізнес-плану»
- Курс «Психологічні аспекти соціально-психологічної та професійної адаптації в умовах воєнного стану»

Кількість місць обмежена. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі через анкетування. Щоб долучитися до проєкту заповнюйте анкету учасника за QR-кодом, або подзвонивши в наш call-Центр.
   Ми віримо, що кожна жінка здатна досягти успіху в сучасних українських реаліях.
  Проєкт реалізується Благодійним Фондом «Мирне небо Харкова» разом з Харківським обласним центром зайнятості та Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у межах проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.
Разом до кращого майбутнього!
- Запис за  посиланням: https://forms.gle/SezvhbxdkB2qM6qn8

Додаткова інформація за номером: +380 (97) 49 39 297 (цифра 2) +380 (68) 08 92 293

з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Усі послуги надаються на безоплатній благодійній основі.

Завжди поруч Благодійний фонд «Мирне небо Харкова»

Дата публікації: 16:05 08.08.2023