В останню неділю липня в Україні відзначають День працівників торгівлі

Шановні працівники торгівлі, прийміть щирі вітання з професійним святом!

Це свято галузі, до якої має відношення майже кожна людина, бо без торгівлі неможливо уявити наше суспільство. У будь-які часи торгівля залишалася однією з найбільш перспективних галузей бізнесу та завжди приваблювала активних і підприємливих людей. Особливого значення набула робота працівників торгівлі під час війни. Суб’єкти господарювання, попри складнощі сьогодення, продовжують брати активну участь у житті громади та платити податки, які йдуть на розвиток міської громади. Щиро дякую всім працівникам сфери торгівлі за самовіддану працю, за терпіння, за те, що в різних ситуаціях ви залишаєтеся завжди ввічливими і мудрими. Вдячний працівникам бізнесу, хто залишився у міській громаді і тримає економічний фронт. Бажаю кожному з вас сил, здоров’я, вдячних покупців і достойних прибутків. Нехай ваша праця приносить задоволення, гарний дохід та користь в ім’я процвітання рідної України! Працюємо і перемагаємо!

З побажаннями миру і Перемоги міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 18:07 29.07.2023