Шановна громадо!

Сьогодні ми відзначаємо День Української Державності.

Українське державотворення має тисячолітню історію – від київських князів і славетних гетьманів – до сьогоднішньої Незалежної України. Наша державність написана кров’ю, вірою та великим прагненням кожного українця жити у єдиній незалежній Україні.
  Українці є вільним народом і незалежною нацією зі своєю історією, і якими б жалюгідними не були спроби росії вкрасти у нас певний історичний період чи наші національні надбання, ми переконані, що московитам ніколи нас не здолати!
   Український народ та наша героїчна армія – це формула Перемоги, основа нашої державності.
  І сьогодні країна Героїв продовжує виборювати свою незалежність і державність, бо найстійкіший народ світу неодмінно переможе й побудує сильну європейську країну, «Ми є народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була».
  Допомагаймо ЗСУ та тримаймо стрій!
  Все буде Україна! Слава ЗСУ! Слава народу України!

З побажаннями миру і Перемоги
міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО