УСЗН Люботинської МР

інформує

Урядом  21.03.2023 прийнято постанову Кабінету Міністрів України    № 248  «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах». Два санаторія сфери управління Міністерства соціальної політики (Спеціалізований Трускавецький санаторій „Батьківщина” та Спеціалізований Миргородський санаторій „Слава”) мають можливість надавати соціальні послуги деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
    Обидва санаторії надаватимуть найбільш затребувані соціальні послуги на безоплатній основі внутрішньо переміщеним особам з числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Ці заклади зможуть надавати  вищезазначеним громадянам соціальні послуги:
  • стаціонарного догляду;
  • притулку;
  • підтриманого проживання;
  • соціальної адаптації.
     Надання послуг здійснюватиметься з дотриманням державних стандартів соціальних послуг, затверджених Мінсоцполітики, та фінансуватиметься в рамках експериментального проекту державою.

УСЗН Люботинської МР
Дата публікації: 14:40 25.07.2023