Всеукраїнська програма ментального здоров'я Ти як?
Всеукраїнська програма ментального здоров\

Всеукраїнська програма ментального здоров'я Ти як?

Як поліпшити власне самопочуття

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?, ініційованої першою леді Олена Зеленська, українцям розповідають, як поліпшити власне самопочуття.
Психологи радять завести «Щоденник подяки», який допоможе зберегти сили і подарує відчуття спокою.
Дякувати — це не тільки про ввічливість. Коли ми відчуваємо щиру вдячність, мозок виробляє дофамін — необхідний нам «гормон щастя». Це він наповнює світ фарбами, додає нам натхнення, навіть покращує апетит.
Не забувайте вписувати у щоденник і себе — дякувати собі за смачний обід, новий цікавий досвід або час для хобі. А коли дякуєте, зверніть увагу — в цей момент ви посміхаєтеся
Детальніше читайте за посиланням: https://www.howareu.com/
Комунікаційна кампанія «Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.
Дата публікації: 09:29 22.07.2023