Довідник | Архів сайту | Люботинські джерела | Відбувся І відбірковий тур конкурсу – фестивалю мистецтв «Люботинські джерела 2019» р . в номінації «Малюнок та живопис»
Відбувся І відбірковий тур конкурсу – фестивалю мистецтв «Люботинські джерела 2019» р . в номінації «Малюнок та живопис»
     08 ківтня 2019 року в Центральній міській бібліотеці  відбувся  І відбірковий тур конкурсу – фестивалю  мистецтв «Люботинські джерела 2019» р .   Члени журі конкурсу мали унікальну можливість, крізь призму дитячих художніх картин та поробок дізнатися про світобачення дітей, зрозуміти їхні погляди та мрії, переможця було визначити досить складно, оскільки всі роботи були виконані в різних художніх техніках, та всі вони були варті уваги.  
До оргкомітету   було подано 198  робіт в номінації «Малюнок та живопис », та 125 робіт «Декоративно-прикладне мистецтво».
Загальна кількість учасників 323 дитини. 
За підсумками відбору учасники здобули такі результати:  
Прізвище, ім  я  дитини
Назва твору
П.І.Б.
керівника  заклад
Підсумковий результат
Вікова категорія «Дебют» в номінації  МАЛЮНОК та ЖИВОПИС
 до 6 років включно
1
Лощина Єлізавета
«Котик»
Дон
 Олена Олександрівна
МБЮТ
І місце
 
Мірошниченко Анастасія
«Клоунеса»
І місце
2
Рубан Денис
«В тропічному лісі» 
Беспутна
Анна Олександрівна
 Арт-студія
 «GOOD MOOD»
ІІ місце
 
Семешенко Вероніка
«Хамеліончик»
ІІ місце
3
 Цапенко Марія
«Будиночок»
 Дон
 Олена Олександрівна
МБЮТ
ІІІ місце
 
Вікова категорія «Дебют» в номінації  ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО  до 6 років  включно
 
Ленець Маргарита
«Великодній кошик з квітами»
Калюжна Наталія Петрівна
І місце
 
 
 
 
 
 
Бутенко Софія
«Василько»
Тридуб Тетяна Леонідівна
І місце
 
Левченко Гліб
«Млин»
Єрмоленко С.В. вчитель ЗОШ № 4
І місце
 
Васильєв Кирило
«Пори року»
Єрмоленко С.В. вчитель ЗОШ № 4
ІІ місце
 
Снісарь Вікторія
«Квіти веселки»
Єрмоленко С.В. вчитель ЗОШ № 4
ІІ місце
 
Богач Віра
«Два веселих гусака»
Єрмоленко С.В. вчитель ЗОШ № 4
ІІІ місце
 
 
 
 
 
 
Запрошуємо переможців першого туру  для виконання міні варіанту своєї роботи  17.04.2019 об 13.00   Люботинськомий МБЮТ
Список переможців;
№ з/п
Прізвище ім. я учасника
Назва роботи
П.І.Б. керівника
Вікова категорія
Гімназія №1
 
Яловенко Кіра
«Не втечеш!»
Дон Ганна Володимирівна
середня
 
Цибульник Вероніка
«Пейзаж з оленями»
старша
ЗОШ № 2
 
Лубенська Ніколь
Космос бульбашковий
Лубенська Ольга Володимирівна
середня
ЗОШ № 3
 
Кисличка Юлія
«Тривога»
Барчан Ірина Олексіївна
старша
ЗОШ № 4
 
Романченко Крістіна
Дівчинка з квітами
Вакар Тетяна Леонідівна
середня
 
Мізяк Уляна
«Зимові радощі»
 
 
Куценко Вероніка
«Зимовий вечір»
Обуховська Оксана Іванівна
молодша
ЗОШ № 5
 
Коновал Ксенія
«Мої друзі олівці»
Бурилкіна Людмила Вікторівна
середня
 
Ножка Софія
«Тітка сова»
 
 
Ковальська Софія
«Нарциси»
середня
ЗОШ № 6
 
Кучер Катерина
«Яблуневий сад»
Чудная Ольга Віталіївна
середня
 
Протасова Ганна
«Самотність»
середня
 
Козіна Вероніка
«Козаки»
Старша
 
Луценко Анна
«Натюрморт»
Старша
 
Солодіна Карина
«Закат»
Старша
  КЗ "Дивосвіт"
 
Жарікова Марія
«Чаша лєпєстков»
Коношко Ганна Георгіївна
Старша
 
Горіна Кіріна
«Динозаврики»
Молодша
 
Корольова Софіія
«Натюрморт»
середня
Арт-студії «GOOD MOOD»
 
Альбощая Анастасія
«Іриси»
Беспутна Анна Олександрівна
Молодша
 
Зайцев Данило
«Казковий ліс»
Молодша
 
Шевчик Поліна
«Ігри в прятки»
Молодша
 
Рязанова Дарья
«Дідусь грибник»
середня
 
Пашинськая Ксенія
«На пруду»
середня
Люботинський МБДЮТ
 
Гололобова Поліна
«Пташеня»
Дон Олена Олександрівна
 
Молодша
 
Буцька Катерина
«Весна»
Молодша
 
Ярошевська Анастасія
«Місто»
 
 
Мартиненко Марія
«Надвечір я»
Молодша
 
Пелипенко Евеліна
«Можливе майбутнє»
Молодша
 
Каменська Дарья
«Грибна пора»
 
Середня
 
 
Новікова Марія
«Ніжність»
Середня
 
Отрохова Оксана
«Білочка»
Середня
 
Пономаренко Віра
«Осінній мотив»
Дон Ганна Володимирівна
Середня
 
Свіщов Роман
«Сови»
Середня
 
Старостенко Катерина
«Панда»
Середня
 
Яловенко Костянтин
«Букет соняшників»
Середня
 
Ніколенко Юлія
«Пейзаж»
Старша
 
Слюсар Анастасія
«Повертаємось додому»
Старша
 
 
 
 
Номінація «Декоративно - прикладне мистецтво»
№ з/п
Прізвище ім. я учасника
Назва робота
Викладач
Вікова категорія
1.
Козар Єва-Марія
«Кошачі мрії»
Козар Єва-Марія
середня
Гімназія № 1
 
Зінченко Кирил
«Дракон»
Григорова Л.О.
Середня
 
Кощій Олександр
«Шпаківня»
Тижненко С.Є.
Середня
 
Свіщов Роман
«Дракон»
Григорова Л.О.
Середня
 
Засядько Анастасія
«Лисиця»
Григорова Л.О.
Середня
 
Партола Катерина
«Дорога до дому»
Тижненко С.Є.
Старша
ЗОШ № 2
 
Лубенська Ніколь
«Тузік»
Лубенська О.В.
Середня
 
Островерх Анна
«Інь та Янь»
Середня
 
Бойко Олексій
«Годинник»
Старша
ЗОШ № 3
 
Тарасова Діана
«Чайна церемонія»
Івченко Таміла Олегівна
Старша
 
Мурзіна Вікторія
«Сімейство жирафів»
Старша
ЗОШ № 4
 
Буцький Тимур
«Будинок Баби Яги»
Лебідь О.Г
Середня
 
Бакуліч Кіра
«Пасхальні кошики»
 
Вакар Тетяна Леонідівна
Середня
 
Кульминська Вероніка
«Весна приходить»
Середня
ЗОШ № 5
 
Аненко Ангеліна
«Дідусь та бабуся»
Бурилкіна Людмила Вікторівна
Молодша
 
Целеп Григорій
«Павич»
Молодша
 
Коновал Ксенія
«Верблюд»
Молодша
 
Станкевич Анна
«Чарівний цвіт»
Молодша
 
Ноженко Маріана
«Верблюд»
Молодша
 
Білоус Дарья
«Коти»
Середня
Караванська ЗОШ
 
Кравченко Марія
«Квіти»
Калюжна Наталія Петрівна
Молодша
 
Іщенко Артем
«Ніч»
Молодша
Люботинська ДМШ
 
Гахова Марія
«Осінні мелодії»
Тридуб Тетяна Леонідівна
Молодша
 
Еткало Аліна
«Настрій»
Молодша
                                                         Люботинський МБДЮТ
 
Краснянська Рената
«Літо»
Калюжна Наталія Петрівна
Молодша
 
Цапенко Марія
«Квіти»
Тридуб Тетяна Леонідівна
Дебют
 
Левченко Дарія
«Мрійник»
Молодша
 
Переушкіна Вероніка
«Котик муркотик»
Молодша
 
Буцька Поліна
«Ніжність»
Молодша
 
Шевченко Софія
«Лялька»
Походенко Лілія Олександрівна
Молодша
 
Цибульник Вероніка
«Прийшла весна»
Дон Ганна Володимирівна
Старша
КЗ"Дивосвіт"
 
Дьячик Анастасія
«Декоративна таріль»
Коношко Ганна Георгіївна
 
Старша
 
Перегон Артем
«Пташина пісня»
Середня
 
 
Дякуємо учасникам та керівникам, вчителям за високий рівень підготовки конкурсних робіт.  Нагородження переможців відбудеться  під час гала-концерту, що буде проводитися 01 червня 2019 року.
 
 
Фотоальбом
Переглядів: 429
Дата публікації: 16:02 09.04.2019
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Результати роботи з розвитку фізичної культури та спорту за 2019 рік   06.07.2020
З 1 липня 2020 року виборці мають можливість надіслати до органу ведення Державного реєстру виборців   06.07.2020
LХXXVIII сесія Люботинської міської ради VII скликання 02 липня 2020 року   06.07.2020
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 30.06.2020 року по 03.07.2020 року з обслуговув   03.07.2020
Проєкт рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у приватну власні   02.07.2020
В зв’язку з ремонтними роботами 03.07.2020 р. з 10:00 - до 16:00 буде припинено подачу електроенергі   02.07.2020
В зв’язку з ремонтними роботами 06.07.2020 р. з 09:00 - до 17:00 буде припинено подачу електроенергі   02.07.2020
Про внесення змін до рішення LXXXVI сесії ЛМР VII скликання від 29.05.2020р. № 177 «Про надання дозв   02.07.2020
Проєкт рішення " Про внесення змін до рішення LXXXVI сесії ЛМР VII скликання від 29.05.2020р. № 172    02.07.2020
В зв’язку з ремонтними роботами 01.07.2020 р. з 13:00 - до 17:00 буде припинено подачу електроенергі   01.07.2020
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>