Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Нові та оновлені сторінки
Проєкти рішень виконкому на січень   12.12.2019
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 10.12.2019 р.   12.12.2019
LХXVII (позачергова) сесії Люботинської міської ради VІІ скликання від 10.12.2019   12.12.2019
Розпорядження № 315 від 11.12.2019 року "Про скликання LXXVIII(позачергової) сесії Люботинської місь   12.12.2019
У зв’язку з аварійно-відновлюваними роботами по в/д Матросова,5 12.12.2019 року з 11-00 до 17-00 буд   12.12.2019
Відключення водопостачання по вул. Лермонтова, 10 12.12.2019 року з 09-30 до 17-00   12.12.2019
Проєкт рішення "Про міський бюджет міста Люботина на 2020 рік"   11.12.2019
Люботинська дільниця електричних мереж повідомляє: відключення електропостачання 16.12.19 з 10:00 –    11.12.2019
Проєкт рішення "Про затвердження на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності ви   11.12.2019
Відключення водопостачання по пров. Річному, 13 11.12.2019 року до 17-00   11.12.2019
Посилання
  
Пошук
Довідник | Архів сайту | Люботинські джерела | Пройшов відбірковий тур міського дитячого фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія»
Пройшов відбірковий тур міського дитячого фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія»

28 березня 2019 року  у міському Будинку культури   пройшов відбірковий тур міського дитячого фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореографія». Це перший міський захід, який був проведений у відновленому приміщенні Будинку культури після офіційного відкриття.  Символічно, що перший захід був саме дитячий, бо вони - майбутнє нашого міста і саме для дітей у ньому відбуваються  такі чудові перетворення.

  До оргкомітету фестивалю  було подано 38 заявок на участь від хореографічних колективів:

Зразкового художного колективу сучасної хореографії «Монреаль» - Кокалко С.П. та Черкашина Н.І.

Зразкового колективу сучасного танцю  «I believe» БДЮТ - Іщенко О.В.

Колективу спортивно-бального тацю «Енергія» БДЮТ – Русакова О.А.

Колективу східного танцю «Джумана» - Коновал О.М.

Танцювального колективу «AZaRT» - Осіпова О.В.

Студії «Стиль» колективи  «Bright stars» та «Sunrise»- Петрашенко В.О.

Спортивного клубу «Апельсин» - Босенко Т.М.

Колектив «Meglio di tutti» -  Олійник Н.О.

Загальна кількість учасників 214 дітей. 

За підсумками відбору учасники здобули такі результати:  

Назва колективу

Назва твору

П.І.Б. керівника та заклад 

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Естрадний танок «По барабану»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

І місце

2

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Оладки для улюбленої бабусі»

 

Іщенко О.В.

БДЮТ

ІІ місце

3

 

Колектив «Bright stars»

Танок «Солнышко»

Петрашенко В.О., студія «Стиль»

 

ІІІ місце

Вікова категорія «Молодша» від 7 до 9 років включно

1

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Вербова дощечка»

Іщенко О.В.

БДЮТ

І місце

 

Танцювальний колектив «AZaRT»

Танок «Малявка»

Осіпова О.В.

І місце

2

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Стилізація «Вареники»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

ІІ місце

3

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Естрадний танок  «Проделки домовят»

 

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» від 10 до 14 років включно

1

Колективу спортивно-бального тацю «Енергія»

Танок «Пристрасне танго»

Русакова О.А.

БДЮТ

І місце

2

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Сила вогню»

Іщенко О.В.

БДЮТ

ІІ місце

 

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

Естрадний танок «Краля»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. БДЮТ

ІІ місце

3

Тараненко Марія, Коновал Луїза та Полєтаєва Юлія

Танець «Диско-барабани»

Коновал О.М.

Колектив «Джумана»

ІІІ місце

4

Колектив «Meglio di tutti»

Танок «ПолюбЭ»

Олійник Н.О.

ІІІ місце

Вікова категорія «Старша» з 15 до 18 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Шліх додому»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

І місце

Гран - при

1

Зразковий колектив сучасного танцю  «I believe»

Танок «Древо моя сила»

Іщенко О.В.

БДЮТ

Гран –при

 

Дякуємо учасників та керівників за високий рівень підготовки конкурсних номерів, новий та яскравий репертуар.  Нагородження переможців відбудеться  під час гала-концерту, що буде проводитися 01 червня 2019 року.

 

 

Оргкомітет

Переглядів: 192
Дата публікації: 16:16 28.03.2019
Версія для слабо- зорих